Bize Ulaşın

FİYAT LİSTESİ

Bilgilendirme yazısını okudum.İzin veriyorum.
Bilgilendirme

6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun kapsamında ÖZAK GLOBAL HOLDİNG A.Ş. iştirakleri ve ticari iş ortakları kanalıyla iletilecek her türlü ticari elektronik iletiye (Çağrı Merkezi, Elektronik Posta, SMS ve MMS) açıkça muvafakat ederim.

Ticari elektronik iletinin içeriğinin ve gönderiye ilişkin diğer kayıtların gerektiğinde T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’na sunulmak üzere kayıt altına alınarak saklanacaktır.

Şahsım adına açılan bu kaydın uyeliktenayril@ozakglobal.com adresine atacağım elektronik posta ile kaldırılacağını kabul ve taahhüt ederim.

Bize Ulaşın
Websitesinde, kataloglarda ve kurumsal tanıtım malzemelerinde, halen inşaatı devam eden Hayat Tepe Suites Projesinin tanıtımına dair kullanılan resim ve görsellerdeki peyzaj ve çevresel unsurlar temsili çizimler olup, proje gerçekleştirildiğinde değişiklik arz edebilecektir. ÖZAK GYO tanıtım malzemelerindeki yazım hatalarından sorumlu değildir.

Hayat Tepe Suites Projesinin uygulanması esnasında, teknik zorunluluklardan ötürü gerçekleşebilecek minör değişiklikler bakımından ÖZAK GYO sorumluluk kabul etmemektedir.